ВХІД

Номер телефону

РЕЄСТРАЦІЯ

Ім`я *
Номер телефону *
0.00$
+38 (066)077-92-10
+38 (068) 280-98-64

Про Компанію

«Джинси оптом» - це компанія з десятирічним досвідом роботи на ринку джинсового одягу. За роки роботи ми добре зарекомендували себе як гідний та надійний постачальник чоловічих, жіночих та дитячих джинсів. Ми цінуємо кожного клієнта, постійно розширюємо і вдосконалюємо способи співпраці з нами. Наші менеджери завжди раді допомогти з вибором оптимальних товарів, а також готові відповісти на будь-які ваші запитання. І це тільки мала частина наших переваг!

Асортимент нашого магазину порадує вас найширшим вибором якісного джинсового одягу:

Ми пропонуємо Вашій
увазі більш ніж сорок
брендів джинсового
одягу (Avera, Baron,Disel,
MoonGirl, Veromca, Catenvin
та багато інших).

Всі товари, які
представлені у нас на
сайті доступні для
замовлення. Джинси
продаються упаковками -
в упаковках зазвичай 6-8 пар джинсів різних розмірів

 

До того ж, асортимент весь час поповнюється новими колекціями чоловічих та жіночих джинсів. У нас Ви можете знайти брендовий джинсовий одяг за доступними цінами, який буде до смаку всім, незележно від стилістичних уподобань, так як у нас є і модні новинки, і класика джинсового жанру.

Наші магазини знаходяться в м. Чернівці, на багатьом відомому «Калинівському ринку» - який вважають родоначальником всіх вітчизняних речових ринків. Він почав працювати ще в червні 1990 року, сьогодні це сучасний торговий комплекс європейського рівня, один з семи найбільших ринків України, який знаходиться у власності територіальної громади міста. 

 

Інтернет-магазин «Джинси оптом» співпрацює тільки з оптовими покупцями і пропонує своїм постійним клієнтам знижки та приємні бонуси. В нашій фірмі джинсові вироби коштують недорого і легко розходяться при продажу в роздріб. Більше того, наша продукція чудово поєднує в собі доступну ціну та якість.

Якщо у Вас виникли запитання, ми з радістю відповімо на Ваш дзвінок.